TWORZYWA SZTUCZNE DLA BUDOWNICTWA, PRZEMYSŁU, GASTRONOMII

PŁYTY POLWĘGLANOWE

Oferujemy płyty poliwęglanowe najlepszych światowych producentów poliwęglanu. Wykonane według najwyższych wymogów, spełniają wszystkie standardy UE oraz posiadają niezbędne aprobaty ITB. Posiadamy bogatą ofertę poliwęglanu o grubości od 4mm do 40mm, jednokomorowe oraz wielokomorowe, bezbarwne i barwione.Przypadkiem nie uszkodziłeś sączka drenarskiego albo zbieracza od nich? Piszesz że budowa jest na zboczu, to może nawet fontanna tryskać. Dokopac się (wykop z upustem wody z boku) złapać w studzienkę, obejść fundament i przy odrobinie sprytu wpuścić spowrotem do drenażu, lub do rowu lub oczka. O legalności nie napiszę. Standart, jak większy wykop to nawet dwa sączki możesz trafić. Znam takich co olali temat, a potem ich zalewało - krew i woda.
Często spotykana odpowiedź: nie było na projekcie to olewamy jest nie poważna. Inżynier (KB) jest od przewidywania konsekwencji i rozwiązywania problemów.
Poliwęglan arkusze stosowane są na węglanowe płyt dachowych. Poliwęglan dobrą wytrzymałość na uderzenia i wysoką wytrzymałością termiczną i dobrą stabilność wymiarową. Oferuje również ochronę przed szkodliwym promieniowaniem poliwęglan lity UV. Oferujemy 3 różne kolory poliwęglanów: poliwęglan czysty, poliwęglan brąz i poliwęglan niebieski. Nasze płyty poliwęglanowe są w 2 szerokościach stóp i mają wbudowany "U" z każdej strony w pracy z naszym systemem 't-bar'. Arkusze są pewnie utrzymywana na miejscu poliwęglan za pomocą innej kształtki aluminiowej.
Poliwęglan (PC) - jest utworzony przez polimeryzację kondensacyjną, w wyniku atom węgla, który jest przyłączony do trzech atomów tlenu. Najczęściej do tego systemu polimeryzacji tworzy się w reakcji bisfenolu A i fosgenu. Wnioski z poliwęglanu są prawie zawsze te, które skorzystać z wyjątkowo wysokiej odporności na uderzenia i wyjątkowej jasności. Te wyjątkowe własności poliwęglan płyta doprowadziły w zastosowaniach takich jak okna, rozkładają kuloodpornych szkła odpornego na płytach kompaktowych, itd. Ostatnio jednak dodatkowe spowodowało zainteresowanie ze względu na niską palnością poliwęglanu.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one